2019 Fall Teams Attending:

Adirondack Xtreme Gold
Amherst Lightning
Avalanche Softball
CD Fusion- Okeefe
CD Fusion- Tedisco
CD Fusion- Boegel
Crusaders Fastpitch
Dutchess Debs
East Coast Impact
Greylock Thunder
Lady Outlaws
Lady Royals
LI Heat Gold
LI Intensity
Mid Hudson Rebels
Miss Shen Alliance
Morris County Belles
NJ Heat
NY Diamond Girls
Pine Bush Invaders
Ulster Fillies
USSSA Pride-Zak
USSSA NY Pride Blue
USSSA Pride- Stewart

2019 Summer Teams Attending

Adirondack Avalanche Ice (NY)
Adirondack Xtreme Gold (NY)
Adirondack Xtreme Elite 16U (NY)
Cage Softball Academy (NJ)
Capital Region Reign NY
CD Crossfire 16U NY)
CD Crossfire 18U (NY)
Central Square Storm (NY)
CLCF Bombers Gold (RI)
Collar City Fastpitch 18u (NY)
Colonie Stampede (NY)
CT Eliminators (CT)
East Coast Impact 18U ( NY)
Easton Elite Softball Academy (CA)
EC Bombers Premier (NY)
ECD Showcase 18U (NY)
Guilderland Bulldogs 18U ( NY)
Hudson Valley Hurricanes-Mil (NY)
Hudson Valley Hurricanes- Mac (NY)
Infinity Shock 18u (NY)
KP Hurricanes 18U (NY)
Lady Outlaws 18u NY
Lansingburgh Lady Royals 16u (NY)
Mass Rapids Gold( MA)
Morris County Belles (CT)
Northeast Hurricanes National Gold (NH)
Pine Bush Invaders 18U (NY)
RBI Lightning 16U (NY)
RBI Lightning 18U (NY)
Rotterdam Reign 16u (NY)
Saratoga Thunder Red 16U (NY)
Seacoast United Bandits 16U (NH)
Seacoast United Bandits 18U (NH)
South Jersey Mystics (NJ)
Staten Island Fastpitch 16u NY
TNT Florida (FL)

2018 Fall Teams

ADIRONDACK XTREME ELITE (NY)
ADIRONDACK XTREME SELECT (NY)
ADIRONDACK XTREME GOLD (NY)
CD FUSION Cooper (NY)
CD FUSION O’Keefe (NY)
CD FUSION Tedisco (NY)
CHIEFS FASTPITCH (NY)
CLCF BOMBERS (RI)
CT ELIMINATORS 18U (CT)
CT MIRAGE 18U BRADLEY (CT)
CT TITANS 18U GREEN (CT)
EC IMPACT GOLD (NY)
EMASS PANTHERS (MA)
FIRE & ICE (RI)
KP HURRICANES (NY)
HUDSON VALLEY HURRICANES GOLD – MAC (NY)
HUDSON VALLEY HURRICANES GOLD – MILL (NY)
INFINITY SHOCK (NY)
LI CRUSH- Martinez (NY)
MASS RAPIDS GOLD (MA)
NY INFERNO – Righetti (NY)
SMASH IT SPORTS 16U (NY)
ULSTER FILLIES (NY)
USSSA PRIDE 14u STEWART (NY)
USSSA PRIDE 16u (NY)
WATERTOWN RAPIDS (CT)

WAITING LIST:

2018 Summer Teams Attended

Adirondack Xtreme Gold (NY)
CD Crossfire (NY)
CD Fusion – Tedisco (NY)
Chiefs Fastpitch Select (NY)
CLCF Bombers Gold 18u (RI)
CNY Renegades 18u (NY)
Collar City Fastpitch (NY)
Colonie Stampede (NY)
East Coast Impact (NY)
ECD Showcase 18U (NY)
ECD Showcase 16U (NY)
Firecrackers- Barry (California)
Firecrackers- Cota (California)
Hudson Valley Hurricanes 18u (NY)
Hudson Valley Venom (NY)
Infinity Shock (NY)
Long Island Bandits Gold (NY)
Long Island Crush-Martinez (NY)
Mass Rapids Elite (MA)
Mass Rapids Gold (MA)
NY Inferno- Myers (NY)
NJ Heat 18u (NJ)
NJ/ LI Crush- Kofsky (NJ)
North Jersey Rangers 18u (NJ)
North Jersey Vipers (NJ)
Northeast Hurricanes Gold National (MA)
Pine Bush Invaders 18u (NY)
Plantation Pressure Gold (FL)
Rawlings Wildcats 16u (CT)
Rawlings Wildcats 18u (CT)
RBI Lightning 18u (NH)
RBI Lightning Elite 18u (NY)
Rollin Thunder Gold (PA)
Sea coast United Bandits 16u (NH)
SC HUrricanes (NY)
SJ Mystics (NJ)
Terror Fastpitch (MD)
USSSA Pride 16u (NY)